درباره ما

ما محصولات شما را مستقیما به مشتری میرسانیم

شرکت دینا فارم دراسفند ماه سال 1399 تأسیس شده و تاکنون در تلاش بوده تا همیشه محصولات خوب و با کیفیتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این شرکت در تهران واقع شده است، تمام پرسنل این شرکت جوانان تحصیل کرده مقطع ارشد و دکتری هستند. از اهداف اصلی شرکت دینا فارم اهدای سلامتی به هموطنان ایرانی بوده و در تلاش برای ارائه گیاهان دارویی و با کیفیت است.
شما با اعتماد به شرکت دینا فارم میتوانید محصولات کشاورزی ارگانیک و فرآورده های آن نظیر عصاره گیاهان دارویی و اسانس های اصل و با کیفیت، عسل طبیعی، خرما، زعفران با کیفیت و… رو دریافت کنید. شرکت دینا فارم برای فروش عمده و جزئی گیاهان دارویی و فرآورده های آن و نیز دیگر محصولات خود، بصورت آنلاین امکان خرید را به مشتریان ارائه می‌دهد. ما با دقت محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که علم آن بروز و بالاترین کیفیت را ازنظر طبیعی بودن(ارگانیک) را دارا است. تمام محصولات گیاهی و ارگانیک که در شرکت دینا فارم موجود هست با مواد سازگار با محیط ‌زیست ساخته‌شده‌اند و تولید آن‌ها به محیط ‌زیست آسیبی نمی‌رساند.
ما بر این باوریم که سلامتی طبیعی باید به‌آسانی در دسترس همه باشد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند این محصولات را استفاده نمایند. شرکت دینا فارم گیاهان دارویی و عصاره‌های گیاهان دارویی، اسانس های گیاهان دارویی و دیگر محصولات ارگانیک را از کشاورزان منتخب خود جمع‌آوری کرده و در اختیار مردم قرار داده است.

ثبت محصول

کشاورز یا تامین کننده نوع محصول، میزان و قیمت پیشنهادی خود را همراه با عکس و مشخصات کامل،اعلام و در سامانه ثبت می نماید. محصولات در دسته بندی های تخصصی قابلیت ثبت دارند و پاسخگوی سوالات اولیه خریداران است.

بازاریابی و فروش

مشخصات محصول پس از بررسی توسط کارشناسان دینا فارم یا نماینده محلی، برای خریداران احتمالی ارسال و مذاکرات بازاریابی توسط تیم دینا فارم انجام می شود. تلاش سروبان بر ایجاد زبان مشترک میان فروشنده و خریدار و ایجاد یک معامله منصفانه خواهد بود

تحویل

در صورت درخواست خریدار برای خرید محصول، هماهنگی های لازم برای ارسال و تحویل محصول مطابق با زمان اعلام شده، توسط سامانه دینا فارم انجام شده و مبلغ معامله تسویه و در اختیار فروشنده قرار می گیرد.

پروسه خرید محصول توسط مشتری تا ارسال آن

1- ورود به سایت دینا و کلیک بر روی محصول دلخواه یا وارد شدن در سبد خرید و افزودن محصول
2- پرداخت وجه سفارش از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال با در نظر گرفتن 9% ارزش افزوده
3- بررسی و اعلام مراحل سفارش به مشتری از طریق اس ام اس
4- ارسال بار توسط کشاورز به آدرس مشتری که هزینه ارسال نیز بر عهده مشتری خواهد بود.

شرایط عودت محصول:
فروشندگانی که با دینا قرارداد دارند می بایست کلیه اقدامات لازم جهت تضمین کیفیت محصول خود را انجام دهند و در صورت مغایرت محصول ارسالی با سفارش و یا هرگونه مواردی که منجر به خسارت به مشتری گردد، ضمانت عودت محصول را نیز داشته باشد.

موارد عودت محصول:
نزدیک بودن تاریخ انقضای محصول- شکستگی یا مخدوش بودن باکس محصول- مغایرت سفارش با بسته ارسالی.

شرایط، ضوابط و قوانین برای فروشنگان دینا در جهت همکاری:
کشاورزان و یا فروشندگان محصول می بایست رزومه کاری خود، گواهینامه های محصول از جمله گواهی ارگانیک را ثبت نام در پنل دینا، به ایمیل dinafarm7@gmail.com ارسال نمایند.

پس از بررسی مدارک ارسالی، در صورت تائید، نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت خواهند کرد.